Aranżacje wnętrz, architektura, wystrój Warszawa

Aranżacje wnętrz, architektura, wystrój

Wyjazd na obiekt w dniu zgłoszenia
Start prac następnego dnia
Pracujemy na podstawie umowy
Termin realizacji od 14 dni
Mnóstwo inspiracji dla Ciebie

Oblicz koszt aranżacji wnętrz

Aranżacje wnętrz

* Wstępny kosztorys należy traktować jako przykładowe ceny robocizny netto. Szczegółowy kosztorys ofertowy sporządzamy po zapoznaniu się z pełnym zakresem prac podczas oględzin w Państwa lokalu.
** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji zamówienia i przedstawienia oferty

Designerski remont w Warszawie

W większości przypadków odpowiednie i komfortowe apartamenty aranżacje będą wymagały zatrudnienia specjalistów. Tylko w ten sposób będzie można uwzględnić wszystkie potrzeby każdego lokatora i sprawić, że mieszkanie będzie naprawdę wygodne i przytulne. Opowiadamy o tym, czym jest designerski remont i dlaczego powinien być wykonany przez profesjonalistów.

Profesjonalny projekt aranżacji małych mieszkań

Najczęściej aranżacja małych mieszkań to złożony i skomplikowany proces, który wymaga zaangażowania dużej liczby specjalistów. Dzięki temu wszystkie szczegóły zostaną wzięte pod uwagę, a Ty otrzymasz mieszkanie nadające się do zamieszkania, które spełni wszystkie Twoje kryteria i światowe standardy. Oto kilka ważnych zalet aranżacji małych wnętrz:

 • każdy pomieszczenia zostaną opracowane przez projektantów. Głównym zadaniem specjalisty jest uczynienie pomieszczenia nie tylko pięknym i atrakcyjnym, ale także przytulnym i funkcjonalnym pod względem wykorzystania metrów kwadratowych;
 • pełnowartościowy projekt. Opracowywany jest kompletny dokument, wskazujący wszystkie cechy, użyte materiały i cechy, które będą w mieszkaniu;
 • indywidualne podejście. Każdy klient powinien otrzymać mieszkanie, w którym będzie mu się przyjemnie przebywało i mieszkało. Dlatego uwzględniane są nawet najmniejsze życzenia i wymagania;
 • wysokiej jakości materiały. Używane są tylko najlepsze i trwałe materiały, które będą służyć przez wiele lat;
 • kontrola autorska. Nasi specjaliści sprawdzają wszystkie prace podczas ich wykonywania. Specjalne wizyty nadzoru pomogą nie przegapić nawet najmniejszej wady i skorygować ją na czas.

Dzięki temu aranżacja małych wnętrz zostanie wykonana na najwyższym poziomie, który  na pewno cię zadowoli. Najważniejsze jest utrzymywanie komunikacji ze specjalistami, aby wszystkie cechy indywidualnego domu zostały uwzględnione.

Oprócz tego, wszystkie aranżacje apartamentów Warszawa w naszej firmie to możliwość stworzenia wyjątkowego wnętrza w każdym mieszkaniu i na każdą kieszeń. Dzięki temu nie nadwyrężysz swojego budżetu i maksymalnie wykorzystasz każdą złotówkę.Uda nam się osiągnąć zarówno skandynawski design, nowoczesny, minimalistyczny czy eko.

231 mieszkanie jest już urządzone, 14 są teraz w trakcie aranżacji.
Zobacz jak wyglądają wykonane przez nas remonty
Designerski remont Warszawa zdjęcie

ul. Domaniewska, Warszawa

Aranżacja małych wnętrz zdjęcie

Ul. Rolanda, Warszawa

Aranżacja apartamentów od firmy Polecani Budowlańcy

Ul. M. Kasprzaka, Warszawa

Apartamenty aranżacje od firmy Polecani Budowlańcy

Ul. Bonifraterska, Warszawa

Aranżacja małych wnętrz od firmy Polecani Budowlańcy

Al. Niepodległości, Warszawa

Ul. Belwederska, Warszawa

Zadbamy o wszystko, od projektu wnętrz do końcowego sprzątania po remoncie
Zbieramy informację

Wykonujemy wywiad z Państwem w celu wykonania analizy Państwa potrzeb i upodobań estetycznych.

Tworzymy koncepcje

Przygotowujemy 2-3 koncepcji układu wnętrza do Państwa wyboru.

Przygotowujemy dokumentację techniczną

Po akceptacji przez Państwa proponowanych rozwiązań, przygotowujemy projekt wykonawczy i rysunki techniczne.

Tworzymy kosztorys

Przygotowujemy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem.

Nadzorujemy realizację

Koordynujemy realizację projektu i przekazujemy Inwestorowi gotowy lokal.

Łazienka będzie wyglądać tak, jak chcesz. Dowolne kolory i materiały

Etapy tworzenia projektu aranżacja wnętrz

W większości przypadków projekt aranżacja wnętrz mieszkania Warszawa będzie budowana w następujący sposób:

 1. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się i zebranie listy życzeń, wymagań i niezbędnych rozwiązań od klienta.
 2. Następnie wykonywane są dokładne pomiary i budowane jest rozwiązanie planistyczne.
 3. Sporządzana jest kompletna specyfikacja techniczna, uwzględniająca wszystkie cechy i życzenia.
 4. Tworzony jest kosztorys naprawy ze specyfikacją materiałów wykończeniowych. Uwzględniane są meble, różne sprzęty kuchenne i gospodarstwa domowego.
 5. Gotowy projekt z wizualizacją jest przedstawiany klientowi jest on przez niego zatwierdzany i w razie potrzeby wprowadzane są zmiany.

Dzięki temu projektowanie okazuje się złożone i uwzględnia wiele szczegółów. Głównym zadaniem jest stworzenie mieszkania, które spełni wszystkie wymagania klienta.

Zakres usług wykonywanych przez firmę aranżacja wnętrz mieszkań

Firma Polecani Budowlańcy wykonuje wiele różnych kompleksowych usług, które pozwolą Ci uzyskać aranżacja wnętrz mieszkań Warszawa na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści:

 • tworzą wysokiej klasy projekty wnętrz zarówno małych mieszkań, jak i obiektów komercyjnych;
 • wykonują prace z zakresu tynków dekoracyjnych, elewacji;
 • świadczą usługi hydrauliczne 24 godziny na dobę;
 • oferują montaż łazienek pod klucz;
 • wykańczają biura i inne pomieszczenia komercyjne.

Z naszymi fachowcami każde zadanie będzie łatwe. Są to usługi projektowania pod klucz i naprawy obiektów na podstawie oficjalnych umów.

Koszt designerskego remontu

W większości przypadków designerski remont Warszawa jest opracowywany przez duży zespół specjalistów, którzy są w pełni zanurzeni w osobliwościach Twojego mieszkania. Głównym zadaniem pozostaje stworzenie komfortowych warunków dla wszystkich użytkowników mieszkania. Dlatego cena takiego pakietu kompleksowego jest w pełni uzasadniona możliwościami:

 • brać pod uwagę absolutnie każdy szczegół i życzenia klientów;
 • brak konieczności ponownej naprawy w przyszłości;
 • oszczędność pieniędzy na materiałach, które zostaną natychmiast wybrane z uwzględnieniem ich właściwości;
 • uzyskanie pożądanego wyglądu przy najskromniejszym budżecie.

Dzięki temu zamówienie projektu aranżacji będzie dla Ciebie tak naprawdę oszczędnością, a nie dodatkowym wydatkiem. Na samym złym doborze płytek można stracić tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy złotych.

Mieszkanie przed i po realiizacji w wykonaniu ekipy „Polecani Budowlańcy"

Zamów projekt łazienki

Wyjazd i konsultacja projektanta gratis
Dobór materiałów do budżetu
Rabat na remont przy zamówieniu projektu
Oszczędność budżetu i czasu

Center
Jak pracujemy?
Zadzwoń

do nas +48 535 661 608 lub napisz biuro@polecani-budowlancy.pl

Wyjeżdżamy do obiektu

i wykonujemy pomiary gratis

Sporządzamy kosztorys na obiekcie

w przeciągu 20 minut

Podpisujemy umowę

na obiekcie lub w naszym biurze

Wykonujemy prace remontowe

w ustalonym terminie

Sprzątamy

obiekt i przekazujemy Tobie

Zalety zamówienia aranżacji wnętrz mieszkań w Warszawie w naszej firmie

Najczęściej projekt aranżacji wnętrz mieszkań jest niezwykle trudnym zadaniem dla właściciela mieszkania, który tygodniami może zajmować się jedynie specjalistycznymi programami. Dlatego można zamówić projekt domu bezpośrednio w firmie Polecani Budowlańcy i skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów:

 • doświadczenie naszych specjalistów, którzy przygotowali już ponad 200 projektów aranżacji zarówno małych mieszkań, jak i dużych lokali użytkowych;
 • nadzór autorski nad całym przebiegiem remontu, dzięki czemu budowlańcy będą jasno podążać za krokami, a Ty masz gwarancję uzyskania pożądanego rezultatu;
 • możliwość nie martwienia się o każdy drobiazg, który chcesz zobaczyć w mieszkaniu. Jeśli potrzebujesz dużej szafy dokładnie w sypialni, wymyślimy, jak ją zrealizować. Dla dziecka zostawimy wygodne gniazdko tuż przy łóżku i na pewno pomyślimy o oświetleniu w kuchni, aby gotowanie było naprawdę wygodne.

Naszą główną zaletą jest odpowiedzialność i skupienie na efekcie, a także spełnienie wszystkich wymagań klienta. Dzięki temu Twoje mieszkanie będzie wyglądało nowocześnie, atrakcyjnie i stylowo.

Jak zamówić projekt aranżacji wnętrz

W każdym przypadku możemy już teraz polecić, aby skorzystać z naszej oficjalnej strony internetowej lub zadzwonić pod podany numer telefonu, aby nasi eksperci mogli pomóc we wszystkich pytaniach i doradzić dotyczących projektów aranżacji wnętrz. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące przyszłego projektu i pomożemy zdecydować o wstępnych wymaganiach dotyczących mieszkania. Zorganizujemy również wizytę specjalisty, który dokona pomiarów w celu opracowania gotowej wizualizacji mieszkania.

Wyślij do nas szybki formularz kontaktowy lub zadzwoń pod podany numer telefonu, aby zamówić projekt, przeprojektowanie lub generalny remont swojego lokum. Nie oszczędzaj na komforcie i razem z naszymi specjalistami stwórz dom idealny, dostosowany do Twoich indywidualnych wymagań!

Ważne pytania i odpowiedzi

Wyjeżdżamy na obiekt i wykonujemy pomiary gratis

Realizujemy prace remontowe dokładnie w takim terminie, który mamy wpisany do umowy. Czas trwania remontu zależy to od rodzaju prac i wielkości powierzchni. Kosmetyczny remont przeciętnego dwupokojowego mieszkania wykonujemy w 14 dni

Opłata jest wykonywana na podstawie ustalonych etapów wykonywanych prac. Terminy płatności i etapy wykonania prac remontowych wpisujemy do umowy. Krok po kroku widzisz za co płacisz.

Wybierz dla siebie najbardziej wygodną formę płatności: przelew, gotówka, karta płatnicza.

Kosztorys i cena za usługi nie zmienia się w trakcie wykonania remontu. Zmiany są możliwe w przypadku chęci wykonania dodatkowych prac, po podpisaniu aneksu do umowy lub nowej umowy.

Będziesz miał osobistego doradcę ds doboru materiałów. Możemy sami dokonać zakupu wszystkich materiałów lub pracować z materiałami, które nam dostarczysz.

Nasza firma posiada własny dział projektowania wnętrz, wyjazd projektanta w celu konsultacji i doboru odpowiedniego pakietu usług – gratis. Dostajesz rabat na remont przy zamówieniu projektu u nas.